fbpx

Sisekujundus: OCCO

Fotod: Katrin Uusoja

Vaata lähemalt: www.occo.ee

Mängulise efekti tekitamiseks on elutoas kasutatud akustiliste omadustega täispuidust seinapaneeli

Itaalia brändi Scic kohvitooni köögimööbel koos De Dietrich integreeritud köögitehnikaga, Marazzi kreaamilised tööpinnad

DAS HAUSi värskelt valminud kolmetoalises näidiskorteris kohtuvad luksuslik ja kaasaegne disain ning mugav ja kodune hubasus. Kontrastsed värvitoonid ning valitud materjalid loovad stiilipuhta lõpptulemuse, mis näitab, et interjöör on OCCO disaineri poolt viimse detailini läbimõeldud ning toetab väärikalt nii hoone arhitektuuri kui asukohta.

Et saavutada ühtne disain läbi kogu interjööri, hoidsime sisekujunduses tonaalsust vastavalt valitud viimistluspaketile. Põrandatel tumedam laudparkett, luksuslikud marmorimitatsiooniga seina- ja põrandaplaadid ning pronksja viimistlusega detailid vanniotas. Kõik kokku pakuvad väljapeetust ja soliidsust.

Itaalia brändi Scic kohvitooni köögimööbel koos De Dietrich integreeritud köögitehnikaga toovad esile luksulikke ja metalseid elemente. Pidulikkust lisavad veelgi Marazzi kreaamilised tööpinnad. Pilkupüüdev marmorist söögilaud firmalt Potocco harmoneerub köögisaare kiviga ideaalselt ning mahutab õdusalt einestama ka suurema seltskonna.

Tumedate toonide tasakaalustamiseks oleme korteri pehme mööbli, laevalgusti, vaibad ja ka aknakatted valinud heledates toonides, mis loovad korterisse sooja üldilme. Kooslus mõjub lõõgastavalt, rahustavalt ja teeb kodust paiga, kus end tõeliselt hästi tunda. Maast laeni kardinad võimaldavad soovi korral luua privaatsust, aga avatuna ka rohkelt päikesevalgust tuppa lasta. Oleme mängulise efekti tekitamiseks kasutanud elutoas akustiliste omadustega täispuidust seinapaneeli. Erilist tähelepanu väärivad ka Art Deco’liku jalakuju ja koheva valge sametkattega luksuslikud Saba tugitoolid. Hubasust lisavad veelgi tuntud Portugali tootjalt Ferrera De Sa eritellimusena valminud mustrilised käsitöövaibad.

Magamistoa seina katab efektne must seinapaneel, mida täiustavad põnevad konjakitooni nahast öökapid ning laest rippuvad Tom Dixoni disainvalgustid. Magamistoa keskmeks on geomeetrilise peatsiga täispuidust voodi kvaliteetbrändilt Praddy.

Iga kodu vajab diskreetseid lahendusi rõivaste, jalatsite ja muude oluliste esemete hoiustamiseks, mistõttu vähemtähtsad ei ole ka magamistoa ja esiku seina integreeritud mahukad Itaalia brändi Sangiacomo garderoobikapid. Samuti oleme loonud näidiskorterisse mugava ja funktsionaalse kodukontori toa, mis on sisustatud Bolia toodetega ja võimaldab kodus töötades end suurepäraselt tunda.

Magamistoa ja esiku seina integreeritud mahukad Itaalia brändi Sangiacomo garderoobikapid.

Magamistoa seina katab efektne must seinapaneel, mida täiustavad põnevad konjakitooni nahast öökapid ning laest rippuvad Tom Dixoni disainvalgustid.

Mugav ja funktsionaalne kodukontori tuba, mis on sisustatud Bolia toodetega