fbpx

Sisekujundus: OCCO

Fotod: Katrin Uusoja

Vaata lähemalt: www.occo.ee

Eritellimusel tehtud maalid.

DAS HAUS asub väärikas keskkonnas, mistõttu on ka korteri iga detail personaalse disaineri kaasabil viimseni läbimõeldud. See kodu on loodud inimestele, kes oskavad elu nautida ja võtta seda mänguliselt. See on kodu, kus moodne ja modernne kohtuvad väljapeetud šikiga.

„Minu kodu“ on justkui kaks väikest sõna, küll aga peidavad nad endas suurt ja isiklikku maailma – turvalisust, privaatsust ja õnnetunnet. See korter on loodud koduks inimestele, kes oskavad elu nautida ja väärtustada, samas võttes seda mänguliselt.

Korteri kogu sisekujunduslik stiil on pretensioonitu, puhas ja kaasaegne. Nii on seal piisavalt ruumi ja võimalust, et uued omanikud saaksid korterile täielikult oma näo anda ja kutsuda seda paika „oma koduks“. Kohaks, kust on raske lahkuda ning kuhu on rõõm pärast tegusat päeva taas naasta.

Sisekujunduses võeti kasutusele valdavalt naturaalsed toonid. Kogu sisekujunduslik stiil on pretensioonitu, puhas ja kaasaegne. See kätkeb endas elemente, mis on hetkel kuumimad sisustustrendid ning mis sobivad kokku tänapäeva elustiiliga.

Põhirõhk sisekujunduses oli funktsionaalsusel ning läbimõeldud mööblidisainil. OCCO valikusse kuulub üle 300 brändi Euroopast, sealhulgas Skandinaaviast, mis andis omakorda rohkelt mänguruumi ja katsetamisvõimalusi erinevate sisustustoodetega. Näiteks köögiala lahutati esikust monoliitse ristkülikukujulise konstruktsiooniga, mille sees ühel pool peitub köögipüstak integreeritud tehnikaga, teisel pool on aga läbimõeldult disainitud garderoob koos dekoratiivsete avatud riiulitega. Et ruum ei tunduks mööbliga liigselt ülekoormatud, kuid samas oleks olemas einestamisvõimalus kogu pere jaoks, valiti ümmargune klaasist söögilaud, mille saab vajaduse korral katta kuuele inimesele.

Magamistoas on väga mahukas süvistatud, tammest käepidemetega garderoob, kuhu mahuvad nii riided, jalatsid kui ka majapidamisega seonduvad asjad. OCCO disaineri abil valmis ka eritellimusel voodipeats, mis lisaks dekoratiivsusele pakub lisavalgustust ja ka asjade hoiustamise võimalust.

OCCO tõestas taas, et kui luua naudinguga on lõpptulemus unikaalne ja meeldejääv

Elutuba: trendikad roosa sametiga Calligarise toolid, eritellimusena toodetud ülikvaliteetne Itaalia diivan, harmooniliselt kokkusobitatud Itaalia tootja eritellimus garderoob ja samas toonis TV-kapp

Magamistuba: betoonimitatsiooniga tapeet, tepitud sametiga luksuslik voodi, voodipeatsi taga LED riba. Eritellimusel valminud garderoobikapp, millel integreeritud tammepuidust käepidemed.

Aktsendina on mõlemas toas erilised ülikvaliteetsest peenvillast Zuver’i vaibad.

Köök: luksuslik DeDietrich tehnika, marmor efektiga kvartsist töötasapind.